Bakan Soylu Urfa Valisi'ni tebrik etti, "Devam" talimatı verdi -EK

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya gelerek hayata geçirilecek projeleri iletti. Bakan Soylu ise uyuşturucu ile mücadele için Vali Ayhan'ı tebrik ederek "Kararlılıkla devam edin" talimatı verdi....

ANKARA- Başkent Ankara'da Şanlıurfa'yı yakından ilgilendiren önemli bir görüşme yaşandı.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan beraberinde İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Bakan Soylu'yaŞanlıurfa’da hayata geçirilecek projeler iletildi.

Görüşmede Vali Ayhan'ın uyuşturucu ile mücadele için başlattığı "Kökünü Kurutuyoruz" operasyonu da konuşuldu. Bakan Soylu, operasyonun başarılı bir şekilde yürütülmesinden dolayı Vali Ayhan, Emniyet Müdürü Ulucan ve güvenlik güçlerini tebrik ederek devam talimatı verdi.

Vali Ayhan görüşmenin detaylarına dair yaptığı açıklamada "Bakanımız Sn.Süleyman Soylu’yu ziyaret edip ilimizdeki çalışmaları kendisine arz ettim. Uyuşturucuyla mücadelemizi tebrik ederek, kararlılıkla devam etmemiz talimatını verdi. Nazik kabulleri ve projelerimize destekleri için Sn. Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum" dedi.

BİHA


28 Eki 2022 - 01:05 Şanliurfa- Asayiş