Aydınlar Eğitim Kurumları Kurucusu Fethi Aydın LGS mesajı! "Öğrendiklerinizi hayallerinize taşıyın!"

Aydınlar Eğitim Kurumları Kurucusu Said Fethi Aydın LGS dolayısıyla yayımladığı mesajında öğrencilere ve onların bu zorlu yıl boyunca gösterdikleri çaba ve başarıları için tebriklerini ileterek, “Öğrendikleriniz sadece sınıf duvarları arasında kalmasın; onları hayatınıza, hayallerinize ve hedeflerinize taşıyın.” dedi.

Aydınlar Eğitim Kurumları Kurucusu Fethi Aydın LGS mesajı!  "Öğrendiklerinizi hayallerinize taşıyın!"

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aydınlar Eğitim Kurumları'nın kurucusu Said Fethi Aydın, LGS (Liselere Geçiş Sınavı) dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Aydın, öğrencilerin sadece akademik bilgi ve beceriler kazanmakla kalmadığını, aynı zamanda dostluklar kurduklarını, hayat dersleri aldıklarını ve gelecekteki hedeflerine doğru adım attıklarını vurguladı. 

Zorluklar karşısında pes etmeyen öğrencilerin, bu zorlukları fırsata çevirdiğini belirten Aydın, onlara gurur duyduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

“Bir eğitim-öğretim yılının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Hepinizi bu zorlu ve dolu dolu geçen yıl için tebrik ediyorum. Her biriniz, azminiz ve çabanızla bu süreci başarıyla tamamladınız. Bugün burada, sadece derslerinizi bitirmenin değil, aynı zamanda hayatınızın önemli bir bölümünü de tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu yıl, sizler için sadece akademik bilgi ve beceriler kazandığınız bir dönem olmadı. Aynı zamanda, dostluklar kurdunuz, hayat dersleri aldınız ve gelecekteki hedeflerinize doğru bir adım daha attınız. Zorluklar karşısında pes etmediniz, aksine bu zorlukları birer fırsata çevirdiniz. Sizlerle gurur duyuyorum.

Bu yıl boyunca aldığınız derslerin ve kazandığınız deneyimlerin, gelecekte size rehberlik edeceğine inanıyorum. Öğrendikleriniz sadece sınıf duvarları arasında kalmasın; onları hayatınıza, hayallerinize ve hedeflerinize taşıyın. Unutmayın ki bilgi güçtür ve sizler bu gücü en iyi şekilde kullanacaksınız.

Bundan sonraki yolculuğunuzda, karşılaşacağınız her engeli aşacak, her fırsatı değerlendirecek kapasiteye sahipsiniz. Sizlerin azmi ve enerjisi, geleceğin şekillenmesinde önemli bir rol oynayacak. Gelecek sizlerin ellerinde ve sizler, bu geleceği aydınlatacak olan ışık kaynağısınız.

Son olarak, bu süreçte sizlere destek olan ailelerinize, arkadaşlarınıza ve öğretmenlerinize de teşekkür etmek istiyorum. Hep birlikte büyük bir aile olduğumuzu, birbirimize destek olarak ne kadar güçlü olabileceğimizi gösterdiniz.

Yolunuz açık, şansınız bol olsun. Yeni başlangıçlar ve başarılarla dolu bir gelecek sizleri bekliyor. Her zaman yanınızda olacağımızı unutmayın.”

Aydınlar Eğitim Kurumları Kurucusu Fethi Aydın LGS mesajı! "Öğrendiklerinizi hayallerinize taşıyın!"

İptal

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

0 Yorum

Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

Tekrar deneyiniz.