ŞUTB Başkanı Kaya: 19 Mayıs, ulusumuzun da doğum tarihi

ŞUTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Gençlerimize yani aydınlık geleceğimize adanan bayramımızı yürekten kutluyor, vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” ifadesini ...

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaya, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İradesi zincire vurulmak istenen Milletimizin, topyekûn mücadelesinin başladığı tarih olan 19 Mayıs, ulusumuzun da doğum tarihi niteliğini taşımaktadır. Gazi Atatürk'ün de dediği gibi;milli hedefler, milli irade yalnız bir kişinin düşünmesinden değil, bütün milletin arzularının, emellerinin birleşmesinden ibarettir.

Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 103. yıldönümüne ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Gençlerimize yani aydınlık geleceğimize adanan bayramımızı yürekten kutluyor, vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum”.

HABER MERKEZİ


18 May 2022 - 16:43 Şanliurfa- Asayiş