TBMM Başkan Vekili Bozdağ: Harran’da Cumhur İttifakı galip gelecek

TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Harran’da yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinin önemine değinerek, “31 Mart Türkiye’miz için son derece önemli bir dönemeç noktasıdır. Sadece Türkiye için değil Harran’ımız için Şanlıurfa’mız için de büyük bir değişim, dönüşüm ve önemli dönemeç noktasıdır” dedi.

TBMM Başkan Vekili Bozdağ: Harran’da Cumhur İttifakı galip gelecek

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un Cumhur Odasında ağırladığı, TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Harranlı vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, tekrardan aday gösterilerek, Cumhur İttifakının MHP adayı oldu.

Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberliği için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Özyavuz, TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ'ın katılımıyla üretken belediyecilik, birlikte yönetim ve bütüncül yaklaşımın en güzel örneğini Harran'da yaşatmaya, istikrarın sürdürülmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Özyavuz, şöyle konuştu:

“Harran’ımıza cumhur odamıza, cumhur ittifakının meşalesinin yakılacağı Harran ilçesine teşrif ettiği için Bakanımız sayın Bekir Bozdağ'a hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum. Bildiğiniz gibi siyasette itibarı alanda veren de millettir. Cenabı Allah’ın izni ile bizler de daima gücümüzü sizlerden alıyoruz. Vatandaşımızla milletimizle hiçbir zaman mesafe koymadık. Ulaşılması kolay her zaman içinizde bulunan ve siyaseti sadece Allah’ın rızası ve sizlerin hizmeti için yapan bir belediye başkanı olarak, sayın bakanımızın önünde de tekrar sizlere söylüyorum. Doğup büyüdüğüm yere, Harran ilçemize hizmet etme şansını bana verdiğiniz için ve halen o desteği o ışığı sizin gözlerinizden gördüğüm için ayrıca sizlere teşekkür ediyorum. Cenabı Allah hiçbir zaman bizleri, ömrümüzü adadığımız, canımızı feda ettiğimiz Harran’ımıza mahcup etmesin diyorum.”

TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ da 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin önemine değinerek, şunları söyledi:

“31 Mart Türkiye’miz için son derece önemli bir dönemeç noktasıdır. Sadece Türkiye için değil Harran’ımız için Şanlıurfa’mız için de büyük bir değişim, dönüşüm ve önemli dönemeç noktasıdır. Kim ne hesap ederse etsin. Hesabı en iyi gören Allah’tır. Kim hangi oyunu kurarsa kursun. En iyi oyunu kuran cenabı haktır. Biz onu görüyor, ona inanıyor, onu biliyoruz. Belediye Başkanlarımızın hepsi tecrübelidir. Biz yeni dönem de bu tecrübeye bu birikime değer verelim çünkü kaybedecek vaktimiz yok. Harran’ın da kaybedecek vakti yok. Şanlıurfa’nın da kaybedecek vakti yok.  31 Mart’ın akşamından hizmete koyulacak, projelerini bilecek, nereye ne yapacağını hazırlığını yapmış bir kadroyla hem Harran da hem Şanlıurfa’nın her bir yerinde Allah’ın izni ile yolumuza devam edeceğiz. Şanlıurfa da tecrübe kazanacaktır”. 

TBMM Başkan Vekili Bozdağ: Harran’da Cumhur İttifakı galip gelecek

İptal

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

0 Yorum

Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

Tekrar deneyiniz.